253. Varia aukció > Hazafelé

253. Varia aukció [ARCHÍV]

51. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Hazafelé

olaj, vászon kartonra ragasztva

26*43 cm

j.j.l.: Nádler Róbert