253. Varia aukció > Asztal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

172. Asztal

magyar, 19. sz., lábazata tömör cseresznyefa, faragott díszítéssel, lehajtható szélű, cseresznyefa lap későbbi pótlás, egy fiókkal, sérült

78*127*93,5 cm