253. Varia aukció > Szalongarnitúra, 4 db-os

253. Varia aukció [ARCHÍV]

215. Szalongarnitúra, 4 db-os

osztrák, 1900 körül, faragott, festett, aranyozott fa, sérült, felújításra szorul

asztal: 72*66 cm; karszék: 89*58*50 cm; támlás szék: 97*48*47 cm