215. Szalongarnitúra, 4 db-os
osztrák, 1900 körül, faragott, festett, aranyozott fa, sérült, felújításra szorul
asztal: 72*66 cm; karszék: 89*58*50 cm; támlás szék: 97*48*47 cm