253. Varia aukció > Csendélet bokályban

253. Varia aukció [ARCHÍV]

108. Szilvássy Margit (Sajóháza, 1898 - Budapest, 1977)

Csendélet bokályban

olaj, farost

76*60 cm

j.b.l.: Szilvásy