253. Varia aukció > Csónak a vízparton, 1909

253. Varia aukció [ARCHÍV]

119. Ungváry Sándor (Kaposvár, 1883 - Budapest, 1951)

Csónak a vízparton, 1909

olaj, vászon

58*88 cm

j.j.l.: Unghváry 909