253. Varia aukció > "Esti Duna", 1959

253. Varia aukció [ARCHÍV]

15. Göldner Tibor (Szolnok, 1929 - )

"Esti Duna", 1959

akvarell, papír

250*340 mm

j.b.l.: Göldner 959