253. Varia aukció > Írószekreter

253. Varia aukció [ARCHÍV]

176. Írószekreter

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, lenyíló írólapja mögött 11 db topolyagyökér borítású kis fiókkal, tusfestett díszítéssel, alabástrom oszlopokkal, 12 db titkos fiókkal: 6 db a felső rekeszben, 6 db a tükrös-oszlopos rész mögött, 2 titkos rekesz a felső részen, oldalsó fiók aljában kétfelé nyíló ajtó mögött három fiókkal, 13 rejtett fiókkal, írólapján posztó betéttel, 1 db kulccsal, sérült

190*113*58 cm