253. Varia aukció > Horgász (Balaton-part)

253. Varia aukció [ARCHÍV]

24. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

Horgász (Balaton-part)

olaj, vászon

41*50,5 cm

j.b.l.: Csáki Maronyák; ho. felirattal