253. Varia aukció > Női portré (Jolán)

253. Varia aukció [ARCHÍV]

37. Magyar festő, 20. sz. első fele

Női portré (Jolán)

olaj, vászon

70*56,5 cm

j.j.l.: Rudnay

restaurált