253. Varia aukció > Kislány portré, 1902

253. Varia aukció [ARCHÍV]

29. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Kislány portré, 1902

olaj, vászon

46*40 cm

j.b.l.: Margitay 1902