253. Varia aukció > Szüretelők, 1961

253. Varia aukció [ARCHÍV]

63. Muhoray Mihály (Jászberény, 1898 - 1969)

Szüretelők, 1961

akvarell, papír

160*235 mm

j.b.l.: Falvay Károlynak öleléssel 1961 Muhoray Mihály