253. Varia aukció > Téli falu, 1906

253. Varia aukció [ARCHÍV]

88. Kéményffy Jenő (1875 - 1920)

Téli falu, 1906

olaj, vászon

44*70 cm

j.j.l.: Kéményffy Jenő 1906