253. Varia aukció > "Fiúportré"

253. Varia aukció [ARCHÍV]

100. Ridovics László (Szombathely, 1925 - Budapest, 2018)

"Fiúportré"

olaj, vászon

100*75 cm

j.j.f.: Ridovics László