253. Varia aukció > Táj tehenekkel

253. Varia aukció [ARCHÍV]

86. Olgyay Ferenc (Jászberény, 1872 - Budapest, 1939)

Táj tehenekkel

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: Olgyay F.