253. Varia aukció > Csendélet legyezővel

253. Varia aukció [ARCHÍV]

55. Bachmann Károly (Budapest, 1874 - Budapest, 1924)

Csendélet legyezővel

olaj, fa

10,5*9 cm

j.b.l.: Bachmann K.

kis sérüléssel