253. Varia aukció > "Hegedű", 1966

253. Varia aukció [ARCHÍV]

126. Kunt Ernő (Sopron, 1920 - Miskolc, 1994)

"Hegedű", 1966

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Kunt 66