253. Varia aukció > Kilátás a Gellért-hegyről

253. Varia aukció [ARCHÍV]

13. Gergely Imre (Pest, 1868 - Budapest, 1957 körül)

Kilátás a Gellért-hegyről

olaj, fa

18,5*29 cm

j.j.l.: Gergely Imre

sérült