253. Varia aukció > Vitorlás a Balatonon

253. Varia aukció [ARCHÍV]

134. Magyar festő, 20. sz. eleje

Vitorlás a Balatonon

olaj, vászon

134*91 cm

j.b.l.: olvashatatlan