253. Varia aukció > Körmeneti kereszt

253. Varia aukció [ARCHÍV]

332. Körmeneti kereszt

Dunántúl, 19. sz. vége, faragott, festett fa, sérült

korpusz h: 37 cm; kereszt h: 119 cm