253. Varia aukció > Krisztus a kereszten - Üvegikon

253. Varia aukció [ARCHÍV]

316. Krisztus a kereszten - Üvegikon

Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg, kis sérüléssel

36*29,5 cm