253. Varia aukció > Alkonyi táj gólyákkal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

84. Alberth Ferenc (Budapest, 1883 - Budapest, 1959)

Alkonyi táj gólyákkal

olaj, vászon

69,5*85 cm

j.b.l.: Alberth F.