263. Festmények a Saphier gyűjteményből
1601-1620
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Férfi portré
1601. tétel
Tipary Dezső
Hölgy lornyonnal
1602. tétel
Honti Nándor
Lámpafénynél
1603. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislány sapkában
1604. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislány mackóval és labdával
1605. tétel
Hynek, Polašek jelzéssel
Testvérek, 1935
1606. tétel
Gwerk Ödön
Matrózblúzos kislány, 1919
1607. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislányportré
1608. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
1609. tétel
Páldy Zoltán
Turbános férfi
1610. tétel
Pohárnok Zoltán
Házaspár portréja, 1927
1611. tétel
Cserépy Árpád
Pásztor
1612. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Bordélyban
1613. tétel
Német festő, 19. sz. második fele
Jelenet
1614. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
"Elfogatás az indóházban"
1615. tétel
Székely Andor, Dobai
Paulik zászlós arcképe, 1915
1616. tétel
Löschinger Hugó
Önarckép, 1910 körül
1617. tétel
Östreicher Imre
Férfi portré, 1913
1618. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Art deco női portré
1619. tétel
Mattyasovszky Zsolnai László
Hölgy ibolyacsokorral
1620. tétel
1601-1620
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS