263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
1781-1800
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szépítkező
1781. tétel
Gábor Marianne
"Mária", 1960-as évek
1782. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leány rózsaszín blúzban
1783. tétel
Bradaška, M. jelzéssel
Virágcsendélet, 1926
1784. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Harangvirágok
1785. tétel
Váli (Weiss) Zoltán
Pünkösdirózsák
1786. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Csendélet
1787. tétel
Timkó Nelly
Fejkendős lány portréja
1788. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lányportré
1789. tétel
Szuly Angéla
Hölgyportré
1790. tétel
Schossberger Klára
Fekete hajú lány
1791. tétel
Belányi Viktor
Lány teniszütővel
1792. tétel
Sárossy Eta, Ferenczyné
Ifjú teniszütővel, 1933
1793. tétel
Belányi Viktor
Hölgyportré
1794. tétel
Tamási T. jelzéssel, 20. sz. első fele
Szalmakalapos lány
1795. tétel
Kunffy Lajos
"Szépszemű modell" (A művész felesége)
1796. tétel
Kollerich István
Kislányportré, 1907
1797. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Leányportré
1798. tétel
Endresz Alice
"Búskomor", 1930 körül
1799. tétel
Dudosits Jenő
Merengő, 1930
1800. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
1781-1800
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS