263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
1801-1820
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Marosán Gyula
"Piacról jövet", 1935
1801. tétel
Timkó Nelly
Gyerekportré
1802. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Fekvő akt
1803. tétel
Marnuzičh, M. jelzéssel, 20. sz. közepe
Ülő akt
1804. tétel
Bositz, A. (?) jelzéssel, 20. sz. közepe
Két akt
1805. tétel
Bositz, A. (?) , 20. sz. közepe
Szerelmesek
1806. tétel
Bartoniek Anna
Ablak előtt, 1916
1807. tétel
Égly Sára
Modell
1808. tétel
Bardócz Árpád
I. Fuad király portréja az "Al-Muassat" kórház falfestményéhez,Egyiptom, Alexandria, 1933
1809. tétel
K. S. monogrammal
Páros portré, 1919
1810. tétel
Illés Antal
Mexikói táncoslány, 1900 körül
1811. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Faun és nimfa
1812. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lovasok
1813. tétel
Belányi Viktor
Ifjú hölgy képmása, 1920
1814. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisfiú portréja
1815. tétel
Magyar festő
Ülő nő, 1935
1816. tétel
Basch Edit
Hölgy portréja, 1942
1817. tétel
MKM monogrammal, 20. sz. közepe
Merengő
1818. tétel
Jávor Pál
Kalapos hölgy
1819. tétel
Karikás Ilona
Lány csíkos blúzban
1820. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
1801-1820
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS