263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
1961-1980
[1981-1984]
Crouy Chanel László
Kompozíció, 1930-as évek
1961. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Kompozíció, 1962
1962. tétel
Freytag Zoltán
Csendélet
1963. tétel
Crouy Chanel László
"Telihold"
1964. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Kompozíció, 1981
1965. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Kompozíció arannyal, 1981
1966. tétel
Zemplényi Magda
Angyali üdvözlet
1967. tétel
Európai festő, 20. sz. első fele
Teraszon
1968. tétel
Baska József
Asztali csendélet
1969. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kompozíció
1970. tétel
Szentgyörgyi Kornél
Tájkép piros kabátos nőalakkal
1971. tétel
Zemplényi Magda
Vörös rébék
1972. tétel
M.K. monogrammal
Síelők, 1932
1973. tétel
R. Gy. monogrammal, 1920 körül
Családi jelenet
1974. tétel
Szemere Lenke
"Szomszédolás"
1975. tétel
H. M. monogrammal
Mesevilág, 1976
1976. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Szobabelső csíkos fotelekkel
1977. tétel
Jász Veronika, Sőtérné
Olvasó férfi, 1948
1978. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
"A temetés", 1920 körül
1979. tétel
Kars, George
Beszélgetők
1980. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
1961-1980
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS