263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
1621-1640
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Székely Kovács Olga
Hölgy rókaprémmel
1621. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nővérek
1622. tétel
Stróbl Zsófia
Varrogató
1623. tétel
Szüle Péter
Anya gyermekével
1624. tétel
Pap Emil
Altató
1625. tétel
Kunffy Lajos
Cigány fiú (Kalapos legényke)
1626. tétel
Thormáné Kiss Margit
A kis hegedűs, 1935
1627. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Ligetes táj
1628. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztaltársaság
1629. tétel
Biró Károly
"A pápai piactér"
1630. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisvárosi utcarészlet
1631. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztagok
1632. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
1633. tétel
Kunffy Lajos
Somogytúri templom
1634. tétel
Kunffy Lajos
Aratók (Aratás), 1920-as évek eleje
1635. tétel
Galimberti Lanow Mária
Templomdomb részlet
1636. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vásári jelenet
1637. tétel
Markos K. jelzéssel, 20. sz. közepe
Tisza-part télen
1638. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Napfényes udvar
1639. tétel
Boldizsár István
"Dunaparti részlet májusi áradáskor", 1951
1640. tétel
[1601-1620]
1621-1640
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS