263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
1641-1660
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Romek Árpád
Zöld ház
1641. tétel
Barabás Márton, Márkusfalvi
Öreg koldus, 1922
1642. tétel
F. A. monogrammal, 20. sz. eleje
Anya gyermekével
1643. tétel
Kornai Rikárd Mária
Bohém tanya
1644. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Olvasó nő
1645. tétel
Giron, Emmanuel
Merengő, 1944
1646. tétel
Kádár Géza
Lány sárga kendővel, 1913
1647. tétel
Meilinger Dezső
Katona hegedűvel, 1916
1648. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Zenelecke
1649. tétel
Halvax Gyula
Nő népviseletben, 1935
1650. tétel
Magyar festő
Matyó asszony, 1932
1651. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Domboldal házakkal
1652. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falusi udvar
1653. tétel
Ónodi Béla
"Piroskendős lány", 1954
1654. tétel
Szlovák festő, 20. sz. első fele
Fonó lány
1655. tétel
Ivanovics, M. (?) jelzéssel
Csendélet paprikákkal, 1949
1656. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Almás csendélet
1657. tétel
Schossberger Klára
Balatoni strandélet, 1932
1658. tétel
Heller Andor
Pihenő, 1932
1659. tétel
Marton Frigyes jelzéssel, 20. sz. közepe
Patakpart híddal
1660. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
1641-1660
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS