263. Festmények a Saphier gyűjteményből
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
1761-1780
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
Telkessy Valéria
Kukoricás
1761. tétel
Ungváry Sándor
Vadgesztenyés
1762. tétel
Fényes - Mihalovits jelzéssel
Falurészlet, 1937
1763. tétel
Cserepes István
Alkonyat a Gellért-hegyen, 1942
1764. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Balatoni kikötő
1765. tétel
Ferkai Jenő
Városrészlet, 1937
1766. tétel
Károlyi Lajos
Tájkép kastéllyal, 1924 körül
1767. tétel
Miklósi M. jelzéssel, 20. sz. közepe
Falusi utcarészlet
1768. tétel
Faragó Márton
Mediterrán városrészlet
1769. tétel
Kalivoda Kata, Sándor Antalné
Balaton-part
1770. tétel
Sándor jelzéssel, 20. sz. első fele
Ladikok a vízparton
1771. tétel
Tihanyi János Lajos
Balaton-parti részlet
1772. tétel
Soós jelzéssel
Tengerjáró, 1934
1773. tétel
Darvassy István
Horgászok
1774. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vitorláskikötő
1775. tétel
Szilágyi István
Virágcsendélet
1776. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet
1777. tétel
Fricke, Herman
Szegfűs csendélet
1778. tétel
Diener Dénes Rudolf
Virágcsendélet
1779. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Félakt
1780. tétel
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
1761-1780
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-1984]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS