263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Trisztán és Izolda (gobelin terv)

1850. Dóczi Pál (Belmonte Leo)

Trisztán és Izolda (gobelin terv)

akvarell, ceruza, papír

440*290 mm

j.b.l.: D. P.; j.j.l.: B. L.

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 45.)