1850. Dóczi Pál (Belmonte Leo)
Trisztán és Izolda (gobelin terv)
akvarell, ceruza, papír
440*290 mm
j.b.l.: D. P.; j.j.l.: B. L.
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 45.)