1845. Mándy Laura, Nagy Oszkárné (Glogovac, 1904 - Szatmárnémeti, 1993)
Barkás csendélet
olaj, vászon
60*52 cm
j.j.l.: Mándy L.
Proveniencia: 1992-ben Mándy Laura tulajdonában, Kiállítva: Hölgyek palettával, 2008. (kat. 109.), Reprodukálva: Mándy Laura: Az életem emlékei, 3. rész, Zsarát, 1992. november 10-11