263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tornácos udvar, 1961

1888. Országh Imre Ferenc (1901 - Budapest, 1974)

Tornácos udvar, 1961

olaj, karton

82*61 cm

j.j.l.: Országh I. F. 961