263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Piacon, 1939

1848. Ágoston Vencel (Bodvica, 1895 - Baja, 1947)

Piacon, 1939

akvarell, papír

560*620 mm

j.j.l.: Ágoston V. 1939