263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Beatrice (Illusztráció Dante: Isteni színjáték c. művéhez), 1963

1917. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Beatrice (Illusztráció Dante: Isteni színjáték c. művéhez), 1963

akvarell, papír

365*280 mm

kis sérüléssel, Irodalom: Losoncy Miklós: Ruttkay György aktivista festő életműve, Hermann Ottó Múzeum Évkönyve XXII - XXIII. Miskolc, HOM, 1985, 207 - 231, [223]