263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Hölgy ibolyacsokorral

1620. Mattyasovszky Zsolnai László (Pécs, 1885 - Pécs, 1935)

Hölgy ibolyacsokorral

olaj, vászon

61*50 cm

j.j.f.: Mattyasovszky

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004 (kat. 139.)