1620. Mattyasovszky Zsolnai László (Pécs, 1885 - Pécs, 1935)
Hölgy ibolyacsokorral
olaj, vászon
61*50 cm
j.j.f.: Mattyasovszky
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004 (kat. 139.)