263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Téli kikötő, 1910

1701. Markó Ernő (Kassa, 1868 - Budapest, 1945)

Téli kikötő, 1910

olaj, karton

44,5*58 cm

j.j.l.: Markó E.

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi kiállítás Budapest, Műcsarnok, 1911. (kat. 491. Óbudai hajógyár, vagy 493. Uszályok a Dunán, vagy 496. Tél a kikötőben)