263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Aratók (Aratás), 1920-as évek eleje

1635. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Aratók (Aratás), 1920-as évek eleje

olaj, vászon

86*106,5 cm

j.j.l.: Kunffy

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi tárlat, Budapest, Műcsarnok, 1923. április-május (kat. 458. Aratók) Frissítés, Szombathely, 2004. (kat. 125.), Feltehetően kiállítva: Nemzetközi Képzőművészeti Kiállítás I. csoport (Olasz-Magyar), Budapest, Művészotthon, 1929. június (kat. 108. Aratók) Glatz Oszkár és Kunffy Lajos gyűjteményes kiállítása Budapest, Ernst Múzeum, 1953. március 28 - április 19. (kat. 149. Arató pár, 1923. olaj, 80*100 cm)