263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tóparti részlet, 1930

1881. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

Tóparti részlet, 1930

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Csabai Rott Margit 1930; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke töredék

Kiállítva: LXVIII. csoportkiállítás Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. november (kat. 4. Tóparti részlet)