1881. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)
Tóparti részlet, 1930
olaj, vászon
50*70 cm
j.j.l.: Csabai Rott Margit 1930; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke töredék
Kiállítva: LXVIII. csoportkiállítás Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. november (kat. 4. Tóparti részlet)