263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balatoni jegenyék

1890. Sass Brunner Erzsébet (Farkas Böske Sassné)

Balatoni jegenyék

olaj, vászon

50*70,5 cm

j.j.l.: Sasné B.

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (kat. 38.)