1890. Sass Brunner Erzsébet (Farkas Böske Sassné)
Balatoni jegenyék
olaj, vászon
50*70,5 cm
j.j.l.: Sasné B.
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (kat. 38.)