263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Falurészlet, 1937

1763. Fényes - Mihalovits jelzéssel

Falurészlet, 1937

olaj, vászon

60*80,5 cm

j.j.l.: Fényes Mihalovits 1937