1717. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)
Palermoi utca, 1923
olaj, vászon
19*29 cm
j.j.l.: Basch Andor Palermo
Kiállítva: Ernst Múzeum XXVII. Csoportkiállítása Budapest, 1924. február (kat. 131.)