263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Palermoi utca, 1923

1717. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Palermoi utca, 1923

olaj, vászon

19*29 cm

j.j.l.: Basch Andor Palermo

Kiállítva: Ernst Múzeum XXVII. Csoportkiállítása Budapest, 1924. február (kat. 131.)