263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Szonáta", 1930-as évek

1931. Országh Imre Ferenc (1901 - Budapest, 1974)

"Szonáta", 1930-as évek

olaj, karton

80*109 cm

j.j.l.: Országh I. F. Szonáta; ho.: Fekvő akt

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (163. kép)