1931. Országh Imre Ferenc (1901 - Budapest, 1974)
"Szonáta", 1930-as évek
olaj, karton
80*109 cm
j.j.l.: Országh I. F. Szonáta; ho.: Fekvő akt
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (163. kép)