263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Fotelben ülő nő

1925. Nuridsány Zoltán (Marosvásárhely, 1925 - Budapest, 1974)

Fotelben ülő nő

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.j.l.: Nuridsány

sérült