1966. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)
Kompozíció arannyal, 1981
olaj, vászon
80*60 cm
j.b.l.: Kolos-vary 81
keret nélkül