263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kompozíció arannyal, 1981

1966. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Kompozíció arannyal, 1981

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Kolos-vary 81

keret nélkül