263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Önarckép, 1939

1733. Szalmás Béla (Kassa, 1908 - Budapest, 1961)

Önarckép, 1939

olaj, rétegelt lemez

39,5*30 cm

j.j.l.: Szalmás Béla 939

sérült, Feltehetően kiállítva: Szalmás Béla festőművész kiállítása, Budapest, Fényes Adolf terem, 1954. március 27 - április 17. (kat. 1.)