263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Asztali csendélet

1910. Tóth - Vissó Árpád (Debrecen, 1921- Budapest, 2001)

Asztali csendélet

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: TVÁ (ligatúrás)