263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Köszörűs, 1927

1898. Bánk Ernő (Szalmatercs, 1883 - Budapest, 1962)

Köszörűs, 1927

olaj, vászon

84,5*69 cm

j.j.l.: Bánk Ernő 927

Kiállítva: Tavaszi Szalon, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. április (kat. 14.), Bánk Ernő emlékkiállítása, Budapest, MNG, 1978. április-május (kat. 46.), Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. kat. 11.