1972. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)
Vörös rébék
olaj, vászon
54,5*67,5 cm
j.h.o.: Zemplényi Magda Marosán
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (185. kép)