263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Vörös rébék

1972. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Vörös rébék

olaj, vászon

54,5*67,5 cm

j.h.o.: Zemplényi Magda Marosán

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (185. kép)