263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Valahol Itáliában, 1916

1696. Reischl Károly (Budapest, 1890 - ?)

Valahol Itáliában, 1916

olaj, vászon

58,5*46,5 cm

j.j.f.: Reischl 1916; ho.: Női portré