263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Mosónő, 1934

1837. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Mosónő, 1934

olaj, vászon

59,5*44 cm

j.j.l. és b.l.: Marosán Gyula (töredékes) 1934