263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kompozíció, 1930-as évek

1961. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Kompozíció, 1930-as évek

olaj, vászon

85*71 cm

Reprodukálva: Modern magyar festészet, 1919 - 1964, Szerk. Kieselbach Tamás, Budapest, Kieselbach Galéria kiadása: 2004, 670. old., (1340. kép)